logo

Tábory

I v příštím roce se můžete těšit na několik turnusů příměstských táborů plných koní, her a vytváření, termíny na rok 2023 zveřejníme v lednu:

Čekají nás klasické tábory pro děti všech věkových kategorií s jezdeckými zkušenostmi i bez nich.

Pro pokročilé jezdce chystáme opět speciální tábor s intenzivním výcvikem, tentokrát ve dvou verzích.

V Galerii najdete fotky z minulých turnusů.


Po celý týden je denně od 9:00 do 17:00 hodin pro děti připraven pestrý program v přátelském a rodinném prostředí. Děti se pod dohledem zkušených instruktorů jezdectví dozvědí jak teoreticky i prakticky pečovat o koně. Seznámí se se základy jízdy na koni (denně 1 tréninková lekce mimo celodenního výletu). Děti nemusí mít žádné předešlé jezdecké zkušenosti, trénink bude každému přizpůsoben dle jeho zkušeností a schopností. Pro zajištění individuálního přístupu při jízdě na koni i doprovodných aktivitách je kapacita turnusu maximálně 16 dětí.

Naši koně jsou hodní, vychovaní, dobře přiježdění a jsou zvyklí na děti i začátečníky. Pro děti se tak stane první jezdecká zkušenost příjemným a nezapomenutelným zážitkem.

Doprovodný tematický program tábora zajišťují tábory prověřené lektorky. Děti se mohou těšit na malování, luštění, hry, různé soutěže a mnoho jiných tvůrčích a zábavných činností.

Za příznivého počasí plánujeme celodenní trochu tajemnou bojovku.

Denně je pro děti zajištěno stravování (garantovány dvě svačiny, jeden teplý oběd a pitný režim po celý den pro každé dítě)


cena tábora: 5 500,-

Přihláška je ke stažení zde: přihláška

V případě zájmu je možné náš areál po předchozí domluvě nezávazně navštívit a prohlédnout si prostředí, kde děti budou čas na táboře trávit.

Těší se na Vás realizační tým Trojanova dvora, lektorky a naši koníci!


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane