logo

Nabízíme

Jezdecká škola

Komplexní, přehledný výcvik jízdy na koni. Výborné zázemí, profesionální přístup i bohaté profesní zkušenosti trenéra zaručují klientům kvalitní výuku dle jejich ambicí a možností.

Jezdectví chápeme jako ucelený obor s historicky dovršeným vývojem. Proto výuka sestává jak z částí praktických, tak i z teoretického a historického školení jezdce, aby pochopil kořeny na kterých je současné evropské jezdectví postaveno.

Snažíme se o propojení klasického ježděnísportu.

Naším cílem je být koni rovnocenným partnerem. Jezdeckou školu chápeme ve třech úrovnostních stupních:

  • základní
  • střední
  • vysokou


Kompenzační jízda na koni

Bez omezení věkem nabízíme systematický jezdecký výcvik jedince zaměřený na korekce vad pohybového ústrojí, jakož i psychickou vzpruhu.

Jízdou na koni pomáháme kompenzovat problémy spojené se sedavým zaměstnáním a špatnými pohybovými návyky.

Kompenzační jízda je vhodná i pro zvýšení psychické pohody klienta - bezpečnost a maximální pozitivní efekt je pro nás prioritou.

Jedná se o individuálně sestavené hodiny dle konkrétních nároků a možností klienta. S diagnózou problému a sestavením plánu pro jejich kompenzaci vám pomůže náš školený fyzioterapeut.


Ježdění pro děti

Jezdecká škola hrou - pro děti do 12 let nabízíme speciální program výuky. Hravý a pozitivní přístup k základům jízdy na koni pomůže dětem odbourat stres a nervozitu, zlepší jejich pohybové schopnosti a dá jim opravdu kvalitní základ pro budoucí výcvik v rámci jezdecké školy

Děti se u nás na lonži naučí správnému držení vlastního těla při jízdě a osvojí si základní povědomí o koňském pohybu a jeho efektu na pohyb jezdce. Lekce jsou vedeny individuální rodinnou formou. Pro každé dítě vytvoříme individuální řešení dle jeho schopností.

Jezdecký kroužek

Od dubna 2019 otevíráme pro děti od 5 do 15 let ještě jeden pravidelný týdenní kroužek a to každé úterý. Přihlásit se můžete kdykoliv během roku.

KDY: každé úterý 15 - 17 a každý čtvrtek 15-17.30 (obsazeno)

SEBOU: přilbu (jezdecká/cyklistická, možno zapůjčit), pevná obuv s hladkou podrážkou (ideálně s náznakem podpatku), kalhoty s dlouhými nohavicemi (legíny/tepláky), triko s rukávem (dlouhý/krátký), další oblečení dle počasí.

NÁPLŇ: Děti poznají zábavnou formou koně a další zvířátka. Naučí se poznávat přírodu kolem statku, jak se o zvířátka starat, čím a jak je krmit a co naopak v jejich přítomnosti nedělat. Naplní bude také teorie. V případě nepříznivého počasí je k dispozici velká klubovna. K dispozici je i vybavená kuchyňka, šatna, sprcha a WC. Rádi přivítáme i rodiče :). Přihláška ke stažení: http://trojanuvdvur.cz/media/files/JEZDECK%C3%9D_KROU%C5%BDEK.pdf

CENA: 1500 Kč/měsíc

Těšíme se na Vás :).

Přihlášku ke stažení zde: JEZDECKÝ KROUŽEK - PŘIHLÁŠKA v pdf

Exkurze pro školy a školky

Přijeďte k nám do Trojanova Dvora na prohlídku stájí, seznámení se s koníky a ostatními zvířátky na statku.

Naše exkurze jsou vhodné pro děti ze škol i školek. Jede k nám autobus z Prahy i Kladna, zastávka je přímo u našeho statku. Děti se seznámí se zvířátky i s prací na statku, mohou si i zkusit, co taková práce obnáší a když budou chtít, svezeme je i na koních nebo ponících. Cena - 50 Kč/ dítě


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane