logo

Nabízíme

Plánujeme v nejbližší době

Březen - skokové soustředění

Na březen plánujeme další skokové soustředění, termín upřesníme.

Jezdecká škola

Komplexní, přehledný výcvik jízdy na koni. Výborné zázemí, profesionální přístup i bohaté profesní zkušenosti trenéra zaručují klientům kvalitní výuku dle jejich ambicí a možností.

Jezdectví chápeme jako ucelený obor s historicky dovršeným vývojem. Proto výuka sestává jak z částí praktických, tak i z teoretického a historického školení jezdce, aby pochopil kořeny na kterých je současné evropské jezdectví postaveno.

Snažíme se o propojení klasického ježděnísportu.

Naším cílem je být koni rovnocenným partnerem. Jezdeckou školu chápeme ve třech úrovnostních stupních:

  • základní
  • střední
  • vysokou


Ježdění pro děti

Jezdecká škola hrou - pro děti do 12 let nabízíme speciální program výuky. Hravý a pozitivní přístup k základům jízdy na koni pomůže dětem odbourat stres a nervozitu, zlepší jejich pohybové schopnosti a dá jim opravdu kvalitní základ pro budoucí výcvik v rámci jezdecké školy

Děti se u nás na lonži naučí správnému držení vlastního těla při jízdě a osvojí si základní povědomí o koňském pohybu a jeho efektu na pohyb jezdce. Lekce jsou vedeny individuální rodinnou formou. Pro každé dítě vytvoříme individuální řešení dle jeho schopností. Střídáme ježdění v sedle i bez sedla.

Jezdecký kroužek

Pro děti od 5 do 15 let probíhají každý týden pravidelně v pondělí, úterý, středu, čtvrtek i pátek jezdecké kroužky. Přihlásit se můžete kdykoliv během roku.

KDY: každé pondělí 15-17 , úterý 15 - 17 , středa 15 - 17, čtvrtek 15- 17 a každý pátek 15 - 17 (AKTUÁLNĚ JSOU UŽ OPĚT VŠECHNY KROUŽKY OBSAZENÉ, PŘIJÍMÁME NÁHRADNÍKY)

SEBOU: přilbu (jezdecká/cyklistická, možno zapůjčit), pevná obuv s hladkou podrážkou (ideálně s náznakem podpatku), kalhoty s dlouhými nohavicemi (legíny/tepláky), triko s rukávem (dlouhý/krátký), doporučujeme ochranou bezpečnostní vestu odpovídající velikosti, ve stáji máme dvě na zapůjčení, ale nemůžeme zaručit, že bude sedět na konkrétní postavu, různí výrobci mají různé střihy, další oblečení dle počasí.

NÁPLŇ: Děti poznají zábavnou formou koně a další zvířátka. Naučí se poznávat přírodu kolem statku, jak se o zvířátka starat, čím a jak je krmit a co naopak v jejich přítomnosti nedělat. Naplní bude také teorie. V případě nepříznivého počasí je k dispozici velká klubovna, ale většinou jezdíme i za deště a sněžení:) K dispozici je i vybavená kuchyňka, šatna, sprcha a WC. Rádi přivítáme i rodiče :)

Kroužek probíhá každý týden pravidelně ve stejném čase, každý měsíc vychází jiný počet kroužků, nepočítá se na hodiny, cena je stejná, ať jsou kroužky 4 nebo 5, není možné ho nahrazovat v jiném termínu ani cenu měnit, když se nemůžete zúčastnit, platba je paušální, kroužek se koná v plném počtu stejně, jako když přijdou jen 2 děti. V případě neúčasti se, prosím, omlouvejte, abychom věděli, kolik koní máme připravit. Děkujeme.

CENA: 1500 Kč/měsíc

Těšíme se na Vás :).

Přihláška ke stažení zde: JEZDECKÝ KROUŽEK - PŘIHLÁŠKA v pdf

Exkurze pro školy a školky

Přijeďte k nám do Trojanova Dvora na prohlídku stájí, seznámení se s koníky a ostatními zvířátky na statku.

Naše exkurze jsou vhodné pro děti ze škol i školek. Jede k nám autobus z Prahy i Kladna, zastávka je přímo u našeho statku. Děti se seznámí se zvířátky i s prací na statku, mohou si i zkusit, co taková práce obnáší a když budou chtít, svezeme je i na koních nebo ponících. Cena - 100 Kč/ dítě

Volné kapacity a omlouvání lekcí

Na jezdeckých hodinách máme posledních pár volných míst.

V součásné době jsme už téměř plní, dáváme přednost jezdcům, které známe a kteří jezdí pravidelně v konkrétní dny a konkrétní časy, nárazově svezeme pouze děti nebo dospělé na akcích typu exkurze, dárkové poukazy, případně oslavy narozenin, ale pouze s domluvením termínu nejméně 14 dní dopředu a to dopoledne nebo o víkendu.

Lonže (začátečníci), individuální hodiny- volno všední dny dopoledne, sobota a neděle po dohodě

Skupinové hodiny ( pokročilí) - pondělí 18 h 1 místo, pátek 17 h 2 místa

Ježdění pro děti - momentálně obsazeno

Omlouvání a rušení lekcí

HODINU LZE ŘÁDNĚ OMLUVIT BEZ NÁHRADY POUZE 24 HODIN PŘEDEM (PRO MÉNĚ CHÁPAVÉ, KDYŽ JEZDÍM VE STŘEDU OD 15, MUSÍM SE OMLUVIT V ÚTERÝ NEJPOZDĚJI DO 15 HODIN) PŘI OMLUVENÍ POZDĚJI, NEJPOZDĚJI VŠAK DO 10. HODINY DOPOLEDNE V DEN, KDY JEZDÍTE, JE STÁLE MOŽNÉ HODINU DO 14 DNŮ NAHRADIT MIMO VAŠE PRAVIDELNÉ LEKCE, TOTO PLATÍ U VŠEDNÍCH DNŮ, U VÍKENDOVÝCH A DOPOLEDNÍCH LEKCÍ JE TŘEBA HODINU OMLUVIT DO 18 HODIN PREDEŠLÉHO DNE, POZDĚJŠÍ OMLUVA JIŽ NENÍ MOŽNÁ. PROTO SE, PROSÍM, OMLOUVEJTE VČAS. DĚKUJEME.


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane