logo

Závěr sezóny

01.11.2018

Během září a října začali jezdci postupně uzavírat sezónu.

V září se začalo závodit už první neděli, kdy do Čísovic vyjel Radek P. na oficiální parkury. Hned další týden v sobotu byl vyznačen v kalendářích jako parkurový, jelikož se závodilo na dvouch místech současně a to v Kovárech, kam vyrazila Šárka D. s Romanou V. na hobby parkury, tak v Židovicích, kde jsme byli poprvé. Na oficiálních parkurech se ukázala Klára C. a Bára S.. Hned další sobotu, přesněji 15. 9., se Romana V. s Bárou S. vydaly reprezentovat klub na oficiální závody do Staré Boleslavi. Následující sobota byla opět pojatá jako závodní. V Kovárech reprezentovala klub Šárka D. a Shiree. Klára C. a Romana V. vyrazily prozkoumat, pro nás nové kolbiště, na dostihovém závodišti Hipodrom Most.

V říjnu odstartovala závody první sobotu Romana V. se Sienitem na hobby parkurech na Gabrielce odkud přivezla klubu dvě 4. místa. O týden později se k ní připojila i Klára C., holky reprezentovaly klub opět na Gabrielce ale tentokráte v oficiálních soutěžích. Den po nich vyjela na hobby drezúry a parkury na Mělník Anna H. s Adonisem a Purgettou, která svým 2. místem v drezúrní úloze uzavřela závodní sezónu roku 2018.

Pokud by jste se o jednotlivých výjezdech chtěli dozvědět více, neváhejte a navštivte stránky JK Horse Mane. V sekci "Novinky" jsou jednotlivé závodní dny rozepsány.


« Další novinky


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane