logo

Letní závodění

01.09.2018

Členové JK Horse Mane pokračují v úspěšně otevřené závodní sezóně. Mimo okoukaná kolbiště přibyla i nějaká nová místa.

Období mezí červnem a srpnem není na závody tak bohaté ale i tak je kam jezdit. A jezdci z klubu Horse Mane využili skoro každého termínu, který se naskytl.

V červnu se jelo na hobby závody do Kovár a Královic. V Kovárech si odbyli svoji premiéru někteří jezdci a koně, Síny například absolvoval svoje první parkury. Do Královic se na hobby parkury vydal rozhýbat Radek P.

V červenci se začalo hned první týden a to na meetingu EQUI WEEK v Čísovicích. Reprezentantky závodily hned dva dny a to v pátek při hobby parkurech, odkud si Agáta F. s Baltykem odvezla 4. místo a druhý den v oficiálních drezúrách, ve kterých se představila plnokrevná Purgetta.

Další týden následovaly hobby parkury na Mělníku a hned další sobotu zavítal Radek P. s Baltykem a Goldie poprvé na oficiální parkury do Loun, kam se bude rád vracet. 22.7. si na Mělníku odbyla svojí premiéru na kolbišti Kristýna I. s Purgettou a absolvovala své první parkury.

Červencové výjezdy zakončily Romana V. se Sienitem a Helena R. s Baltykem v Čísovicích, odkud přivezly z hobby parkurů jedno 2. a 3 . místo.

Srpnové závody se nesly v drezúrním duchu a otevřel je Radek P. na oficiálních drezúrách v Čísovicích, kde s Carnevalem ukořistil 4. místo v drezúrní úloze DU-B. Poté už následoval pouze výjezd Heleny R. a Agáty F. na Mělník, kde si tréninkově přejely drezúrní úlohy na zkoušky základního výcviku jezdce. I tento výjezd byl velmi vydařený a jezdkyně si za své výkony odvezly dvakrát 1. místo, jednou 3. a 5. místo.

Tím krásně uzavřely letní část sezóny.

Všem jezdcům moc gratulujeme ke krásným výkonům.

Pokud by jste se o jednotlivých výjezdech chtěli dozvědět více, neváhejte a navštivte stránky JK Horse Mane. V sekci "Novinky" jsou jednotlivé závodní dny rozepsány.


« Další novinky


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane