logo

Drezúrní hobby závody Čisovice

11.11.2017

Na Svatého Martina vyrazily na závody Helena R. s Romanou V. do nového areálu v Čisovicích.

Premiéry na drezúrním obdelníku. Dnes Romča s Helou vyrazily na halové drezúrní hobby závody do nového areálu v Čisovicích.

Jedna premiéra se odehrávala v podání Helči s Abuem a druhou premiéru zažila Purgetta kterou Romča provedla jejími prvními drezúrními starty v životě. Holky si zajely úlohy Z1 a Z2.

Náš plán byl od začátku jasný. Vlézt do haly.... ano nejspíš si řikáte "Co na tom je tak težkého?". No je to težší než by si jste si mysleli. Haly přece koníky koušou a "žerou" ve velkém :D. Naše dvojice se ale nedaly a do haly vlezly a dokonce i vylezly po úspěšných projetí předepsaných úloh.

Nejdříve nás čekala dr. úloha Z1, ve které se sešlo celkem 20 dvojic, které byly rozděleny na jezdce s licencí a bez licence. Každá kategorie měla své dekorování. Helča si s Abuem po úspěšném dojely pro krásných 55,58%, v jejich kategorii jezdců bez licence to stačilo na 11. místo. Romča s Purgettou absolvovaly stejnou úlohu za 57,05% a v kategorii jezdců s licencí vybojovaly krásné 5. místo.

Druhé soutěže dr. úlohy Z2 se zůčastnilo celkem 12 dvojic, tady už jely všichni proti všem. Helča s Abuem si vybojovali krásných 57%, bohužel na umístění za pentličku jim to nestačilo a tak konečné místo zjistíme až po zveřejnění výsledkových listin. Romča s Purgettou si v této úloze dojely pro výsledek 59,41%, ten jim stačil na krásné 3. místo.

Jsme pyšní na koníky, že se i v hale dokázali krásně koncentrovat a nemysleli na bubáky, které každá hala v jejích očí skrývá.


« Další novinky


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane