logo

Hobby parkury a drezury Mělník

01.10.2017

Bára S. a Mája K. vyjely s Indií a Purgettou závodit na Mělník a zároveň zkusit na nečisto ZZVJ, na kterou vyrazí hned následující čtvrtek.

První říjnovou neděli jsme trávili na závodech na Mělníku.

Mája s Barčou si jely zkušebně zajet drezúrní úlohu Z1 s Indií a parkur o výšce 80 cm s Purgettou, protože tyto dvě praktické zkoušky je potkají u skládání zkoušek základního výcviku jezdce.

Z drezúrní úlohy si Barča s Indií odvezly výsledek 59%, který stačil na krásné 3. místo v konečném pořadí. Mája, která v sobotu závodila na Gabrielce a byla trošku unavená si s Inďou dojela pro výsledek 56%, který nám bohužel na mašličku nestačil ale na splnění zkoušek ano a to je to hlavní :).

Holky pak čekal parkur, který jely tréninkově, aby se s Purgettou trochu sžily. Jelikož Purgetta už měla ze soboty dva parkury v nohách, holky měly projet pouze první fázi. Mája startovala z naší dvojice jako první. Celý parkur si vedla dobře, důležité bylo předvést klidný parkur, což Mája splnila a i když na konci parkuru přišla chyba, tak nás to netrápí :). Barča absolvovala parkur táké klidně a ukázkově, bohužel únava se na Purgettě projevila a proto parkur dojely se třemi chybami.

Holkám gratulujeme k pěkným výkonům a budeme na ně ve čtvrtek myslet.


« Další novinky


Jezdecká škola Trojanův dvůr
Noutonice 1, Lichoceves 252 64
telefon: 602 112 509 (Radek Prokopius)
e-mail: prokopius@trojanuvdvur.cz

© 2016 Jezdecká škola Trojanův dvůr
generální sponzor Verale s.r.o. Engineering
partnerské fitness centrum Gym Hardcool
jezdecký klub Horsemane